Ciekawa książka o znakach zodiaku

Powrót do przeszłości. Czyli jak stworzyć książkę z jajem. Współpraca.

Cześć

 

Dzisiaj mam dla was dość ciekawy post.

 

Znaki zodiaku nas determinują.

 

Jak dobrze wiecie, z mojego postu o znakach zodiaku, często to jacy jesteśmy, odpowiada naszemu znakowi, w którym się urodziliśmy. Astrologia i zodiak jest nierozłączną częścią naszego istnienia. Dlatego też zodiak ma wpływ na różne aspekty naszego życia. Dla jednych te aspekty są bardziej widoczne dla innych nie.

 

Znaki zodiaku a przyjaźń.

 

Jakiś czas temu miałam okazję przekonać się na własnej skórze, że zodiak może być idealnym przepowiedzeniem tego, na jakiego przyjaciela trafisz. Jestem przekonana, że gdybym wcześniej zajrzała do zodiaku wiedziałabym, na jakiego przyjaciela trafiłam.


Ciekawa książka o znakach zodiaku

 

Jakimi przyjaciółmi są więc znaki zodiaku:

 

 • Strzelec – dopiero cię poznał, a już mówi co o sobie.
 • Ryby – zawsze szuka słuchacza.
 • Waga – to ten typ znajomego, który ma wielu znajomych na fb.
 • Byk – ocenia cię od razu.

 

Znaki zodiaku a flirt.

 

Ktoś kiedyś mi powiedział, że to jak umawia się z tobą daną osobą lub to, jakie robi do ciebie podchody, można określić za pomocą znaku zodiaku. Na początku wyśmiałam tę teorię, jednak kiedy zaczęłam bardziej interesować się magią, zauważyłam, że jest w tym stwierdzeniu trochę racji.

 

Opis jednego z znaków zodiaku w książce

 

Jak więc flirtują znaki zodiaku:

 

 • Baran – zazwyczaj usłyszysz od niego standardowy tekst na podryw.
 • Bliźnięta – będą cię komplementować.
 • Skorpion – zawsze dostrzeżesz jego intensywne spojrzenie.
 • Wodnik – zapyta cię o jakąś teorię.

 

Jak widzicie to tylko kilka, aspektów, na które wpływa zodiak. Jeśli chcecie poznać ich więcej zapraszam do przeczytania książki „Znaki zodiaku moc astrologicznych więzi” autorstwa Alise Morales. Jest to humorystyczne ukazanie znaków zodiaku ich zależności, wpływu na nas oraz innych. Zamknięte w pięknej książce, z cudownymi ilustracjami. Książka może różniej posłużyć jako fajna zabawa w odkrywanie znaków zodiaku w rodzinie dla dziecka, ale i różnisz dla nastolatki jako takie „Bravo” nowych czasów.

 

Humorystyczny opis w książce

 

Podczas czytania książki miałam niezły ubaw, za to moja nastoletnia siostra nie raz notowała, który chłopak ma jaki znak zodiaku. Także naprawdę ciekawą i warta uwagi pozycja.

 

 

Mam nadzieję, że post wam się spodobał.

Dziękuję wydawnictwu kobiecemu za możliwość współpracy przy tej pozycji.

Jak zwykle zachęcam do dzielenia się opiniami w komentarzach.

Sława.

Ten post ma 23 komentarzy

 1. mangomania

  Sądzę, że książka mogłaby mnie zainteresować o znakach z zodiaku.

 2. Nie wiem, czy faktycznie mam takie intensywne spojrzenie, ale wiele razy łapano mnie na tym, że jestem bacznym obserwatorem ludzi.

 3. dyedblonde

  Z chęcią zagłębiłabym się w tą książkę i dowiedziała się co nie co o moim znaku 🙂

  w ogóle forma napisania tej ksiązki bardzo mi się podoba

 4. KonfabulaPL

  Coś w tym jest. Mój mąż, Baran, standardowo na pierwszą randkę przynosił zawsze różę. I twierdzi, że zawsze działa 😀

  1. Miye

   Może dlatego, że w ogóle coś przynosił 😉

 5. czerwonafilizanka

  Przyznam szczerze że podczas poznawania kogoś nie pytałam z jakiego znaku zodiaku jest.

  1. mangomania

   Ja też nigdy na to nie wpadłam, może teraz zacznę pytać? hmmm

 6. Miye

  Przyznam, że to nigdy nie była moja bajka, szczególnie, że moja koleżanka kiedyś pisała przepowiednie dla znaków zodiaku do jednej z gazet.

  1. P. Kwiatkowska

   Też słyszałam o tej praktyce, że nie mają za wiele wspólnego z rzeczywistością.

 7. Anna

  Jakoś nie przywiązuję wagi do znaków zodiaku. I nie wiem co to znaczy – książka z jajem?

  1. admin

   A co znaczy żart z jajem? Czasem wystarczy pomyśleć, to nie trudne. A książka z jajem to określenie zabawnej i pełnej żartów książki. Słowo używane od 2014 roku, do określania czegoś z jajem czyli zabawnego.

 8. Gosia B

  Ja akurat bardzo lubię ten temat i interesuję się ezoteryką. Dla mnie świetna książka.

 9. Martyna K

  Lubię od czasu do czasu zapoznać się z humorystycznym wydaniem, które porusza konkretny temat.

  1. Marysia K

   W czasach nastoletnich informacje o znakach zodiaku brało się na poważnie! A te podchody żeby dowiedzieć się kiedy wybrany chłopak mam urodziny

 10. P...

  Temu wydaniu z pewnością w przyszłości nie powiem nie, więc dziękuję za jego polecenie.

 11. Sisters92

  Muszę sprawdzić czy książka jest już dostępna w bibliotece.

 12. Recenzje Kiti

  Niekiedy lubię dowiedzieć się więcej na temat mojego znaku zodiaku.

 13. Artemisia/Ezosiostra

  Hm, powiem szczerze, że kiedy spotykam się z takimi odczytami, to z jednej strony podchodzę do nich z dystansem i uśmiechem, z drugiej… Trochę nie przepadam za stereotypizacją w takim wydaniu 🙂 może to wynika z tego, że jako astrolog widzę całą masę zależności i to kosmogram oparty na całościowej analizie domów i planet w znakach daje mi pełny obraz danej osoby – choć wciąż, to, co mamy w urodzeniu to jedno, to kwestia samego potencjału. A to, w jaki sposób zadziałamy i go wykorzystamy to druga sprawa…
  Kiedy ktoś mówi 'Strzelce są takie, a Ryby takie…” to często nie do końca zgadzam się z takimi opiniami. Czasem znak Solarny (ten, który ludzie często nazywają „swoim znakiem zodiaku”), to tylko wierzchołek góry lodowej, który w ogóle nie musi mieć pokrycia w rzeczywistości. W zasadzie jestem tego dość dobrym przykładem, mój znak Solarny – Baran – opisuje mnie chyba najmniej adekwatnie. O wiele bardziej już pasują inne znaki ogniste, takie jak Strzelec lub Lew. Ale i tak najbardziej pokrywają się wszelakie znaki wodne i powietrzne. Dlaczego? Ponieważ reszta planet podczas mojego urodzenia była w takich konfiguracjach.

  Gdybym była typowym Baranem, to pewnie lubiłabym ruch, aktywność i rywalizację… A jednak, jestem sobie tą spokojną istotą, która chętniej tworzy i działa według własnego planu, nie wspominając o ciągotach do jak najbardziej skomplikowanych i złożonych duchowo tematów czy praktyk 🙂

  Podoba mi się opis tej książki i w zasadzie mnie zaciekawiła, ale mam wrażenie, że może dotyka tematu zbyt powierzchownie i może powielać jakieś stereotypy, które nie zawsze mają pokrycie w rzeczywistości. Niemniej, książki jeszcze nie przeczytałam, a Twoja recenzja bardzo mnie do tego zachęciła. Myślę, że poznanie kosmogramu może otworzyć oczy wielu osobom, które nie do końca zgadzają sie z opisem znaku solarnego.

  Dla mnie ciekawe też było poznanie astrologii Wedyjskiej, faktycznie, wielu moich klientów mających aurę np. Barana urodziło się pod koniec marca. A ci z połowy kwietnia są według tej teorii Rybami – myślę, że to często bardziej pasuje do wielu takich osób. Zawsze fajnie poszukać trochę dalej, o ile oczywiście ktoś ma do tego checi i cierpliwość.

  W każdym razie, ciekawy post, zachęciłaś mnie do lektury tej książki 🙂

  1. admin

   Powiem ci że jakiś czas temu zastanawiałam się właśnie nad tym ile faktycznie może dać kosmogram w myśleniu o tym jacy jesteśmy. I z ciekawości chyba zdecyduje się na to żeby ktoś zrobił dla mnie taki kosmogram Mimo iż w większości ta powierzchowność znaków właśnie u mnie sprawdza się w 90% jestem ciekawa tego czy 10% to właśnie wynik planet czy po prostu mojej osobistej aury. Być może książka jest trochę powierzchowność, ale jak dla mnie dla kogoś kto zaczyna i dla nastolatek to strzał w dziesiątkę.

 14. MonimePL

  Czasem lubię poczytać takie pozycje, tym bardziej, że zawsze jest jakieś ziarenko prawdy (albo zawsze da się informacje pod dany temat podpiąć :D).

 15. Okiem Blondynki

  Zapowiada się na interesującą lekturę, z której można się dowiedzieć ciekawych rzeczy na temat znaków zodiaku. Lubię książki pisane z humorem, więc na pewno będę ją mieć na uwadze 🙂

 16. Wędrówki po kuchni

  Ciekawa lektura. Myślę, że zainteresuje spore grono czytelników tego bloga 🙂

 17. zaczytanamarzycielka8

  Książka wydaje się, że jest naprawdę ciekawa. Ja uwielbiam czytać o znakach zodiaku 🙂

Dodaj komentarz